Sıkça Sorulan Sorular

Kargo

Tüm ürünlerimiz MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo tarafından gönderilmektedir.

Siparişiniz İstanbul ve yakın illere kargoya verildikten sonraki ilk iş günü, daha uzaktaki illere 2 iş günü içinde teslim edilir. Kargo firması kaynaklı gecikmelerden işletmemiz sorumlu değildir.

mugo.com.tr'den vereceğiniz tüm siparişlerde, 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

İade ve Değişim

Ürün teslim alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade yapabilirsiniz. İade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, size ulaştığı gibi zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve mail adresinize gönderilen faturanın iade bölümünü doldurup göndermeniz gerekmektedir. İadenizi MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo'yla gönderebilirsiniz. Sorularınız için destek@mugo.com.tr'ye mail atabilirsiniz, iade etmek istediğiniz ürünü sipariş numarasıyla birlikte mutlaka bize iletmelisiniz.

MNG Kargo şubelerinden MUGO İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. iade gönderisi diyerek Türkiye'nin her yerinden iadenizi MNG Kargo Çeliktepe şubesine göndererek tamamlayabilirsiniz.

İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme ekibi tarafından incelenecek ve onaylandıktan sonra ücretiniz, kullandığınız karta ödeme türünüze uygun olarak, bankanızın online ödeme sistemi üzerinden yapılacak ve ücret iadesi 7-10 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır. 

Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo firması ile yapacağınız iadelerde kargo ücretsizdir. Bunun dışındaki firmalar ile iadenizi kargolarsanız iade ücreti tarafınıza ait olacaktır.