Sıkça Sorulan Sorular

Kargo

Tüm ürünlerimiz MNG Kargo, Aras Kargo ve UPS Kargo tarafından gönderilmektedir.

Siparişiniz İstanbul ve yakın illere kargoya verildikten sonraki ilk iş günü, daha uzaktaki illere 2 iş günü içinde teslim edilir. Kargo firması kaynaklı gecikmelerden işletmemiz sorumlu değildir.

mugo.com.tr'den vereceğiniz tüm siparişlerde, 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

İade

Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Ürünü teslim alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, ulaştığı gibi paketlenmesi ve ürünle gelen kartla birlikte gönderilmesi önemlidir.

İadenizi Aras Kargo (15040419334799) veya UPS Kargo (07A26A) ile yetkiliye cari kodu ileterek (kod kullanılmadan gönderilen iade kargoları teslim alınmamaktadır), OPLOG Lojistik/Kocaeli depomuza gönderebilirsiniz. Sorularınız için destek@mugo.com.tr'ye mail atabilirsiniz.

İadenizi Aras Kargo (15040419334799) MNG Kargo (569935294) veya UPS Kargo (07A26A) ile yetkiliye cari kodu ileterek, OPLOG Lojistik/Kocaeli depomuza gönderebilirsiniz.

İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme ekibi tarafından incelenecek ve onaylandıktan sonra ücretiniz, kullandığınız karta ödeme türünüze uygun olarak, bankanızın online ödeme sistemi üzerinden yapılacak ve ücret iadesi 7-10 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır. 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapacağınız iadelerde kargo ücretsizdir. Bunun dışındaki firmalar ile iadenizi kargolarsanız iade ücreti tarafınıza ait olacaktır.